Načo mi je travel agent?

Dobrý travel agent sa postará o dovolenku bez stresu,

Dovolenka, či už krátka alebo dlhá, by mala byť pre Vás nezabudnuteľným zážitkom. Na dovolenku sa máte tešiť! Nie streso129983-ORUAFL-508vať, či všetko bude tak, ako som si to predstavovali a naplánovali. Dobrý travel agent sa postará o to, aby Vašou jedinou starosťou bolo, čo si zbaliť…  

ušetrí Vám peniaze…

Travel agenti majú špeciálne zľavy, ktoré im dajú dodávatelia na základe predaja. Často vedia ponúknuť svojim klientom benefity navyše ako napr. návštevu wellness, večeru na pláži, privátny transfer a rôzne iné služby, ku ktorým sa pri rezervácii online nedostanete.  

a čas…

Podľa najnovších prieskumov strávi priemerne človek 4 hodiny a viac hľadaním dovolenky na internete. Ruku na srdce, koľko času strávite na internete, ak si chcete prezrieť všetky hotely a prečítať  etky recenzie? Dobrý travel agent to má načítané a pozrie to za Vás! Skombinuje lety, ubytovanie, transfery a stravovanie na základe Vašich požiadaviek, za rovnakú, a často aj lepšiu cenu ako na internete. A Vy sa môžete venovať čomukoľvek inému …

neúčtuje skryté poplatky,

Cenu dovolenky si s travel agentom vopred dohodnete, a tá sa nemení! Ak náhodou k zmene dôjde, viete o tom hneď a máte viacero možností nápravy, aj možnosť dovolenku stornovať bez poplatkov. Ceny na internete v 90% neobsahujú dane a poplatky, ktoré zaplatíte na mieste, alebo musíte pobyt zaplatiť na mieste v miestnej mene, takže mnohokrát Vás čaká na mieste prekvapenie v podobe doplatku OH3E9T0stoviek Eur.

obhajuje Vaše práva,

Pri nedodržaní služieb, overbookingu, zrušených letoch sú to práve travel agenti, ktorí bojujú za Vaše práva a snažia sa dostať adekvátnu náhradu a čo najlepšie riešenie pre Váš problém. Takže v tom nie ste sami, ani na letisku vo Winnipegu. Výborný travel agent má výborné kontakty, a tým sa dá dokázať veľa….

je tu pre Vás 24/7, 

a nečaká Vás tak úmorný telefonát do callcentra a nekonečné čakanie na vyriešenie problému.

poskytuje služby priamo Vám,

a pripraví Vám ponuku presne podľa Vašich požiadaviek. Nie je nútený predať Vám konkrétny produkt z konkrétneho katalógu do konkrétneho hotela. Dá Vám na výber a prispôsobí sa Vaším želaniam. Máte špeciálne požiadavky? Skvelý travel agent pozná manažéra hotela a vie sa postarať o to, aby Vaše mlieko bolo naozaj bezlaktózové.

 10

je odborník,

pretože veľa precestoval, pozná mnoho ľudí z brandže, vzdeláva sa a pozná svojho zákazníka.

jeho produkty sú poistené a overené

a tak ani pri prírodných katastrofách či neočakávaných udalostiach neprídete o svoje peniaze. Dobrý travel agent vie s kým pracuje, takže sa nestane, že ubytovanie nebude rezervované alebo sa na loď nedostanete.

 

Grafické prvky použité v tomto blogu prevzaté z freepik.com. 

Posted in blog, Tipy a rady.