Ponúkame destinácie po celom svete, ale chceme Vám predstaviť naše obľúbené miesta, ktoré učarovali nielen nám ale aj naším klientom.

Kréta  = ostrov mnohých tvárí

Kalimera! Iba 2 hodinky letu a ocitnete sa na krásnom ostrove Kréta. Tento kúsok Grécka vie naplniť túžby každého dovolenkára. Máte radi  nočný život? V Malii či Chersonissose sa môžete zabávať až do rána bieleho. Pokoj a ticho nájdete v mojom obľúbenom malebnom Agios Nikolaos. Pre rodinky sú tu pripravené perfektné all inclusive rezorty priamo na piesočnatej pláži Platanias. Malé grécke mestečká s útulnými tavernami ponúkajú rozmanitú grécku kuchyňou a pobrežné promenády stvorené pre podvečerné prechádzky sú veľkým lákadlom pre mnohých našich klientov.

Náš tip: Spoznajte ostrov trochu inak! Požičajte si auto a ponorte sa do vĺn čarokrásnych blankytných zátok na miestach, kam sa bežný turista nedostane.

Hotel tip: Daios Cove LuxuryGrecotel Amirandes

kreta

Turecko = dovolenka All inclusive

Do Turecka sa vyberiem, keď si potrebujem skutočne vydýchnuť bez akýchkoľvek starostí. Siahnem po ňom ako po prvej možnosti, ak mám niekam poslať rodinku s dvoma či viac deťmi. Pýtate sa prečo?

Priamo na pieskových plážach nájdete luxusné hotely s moderným vybavením, animačnými programami pre dospelých aj deti, výborným jedlom servírovaným niekoľkokrát do dňa a športoviskami pre tých aktívnejších. Ochotní členovia personálu Vám budú plniť Vaše želania s úsmevom na perách. Pýtate sa na môj tip? Je ním prístavné mestečko a turistický rezort Marmaris, v zelenkavej zátoke ponorené do vône píniových lesov.

Náš tip: navštívte výbornú reštauráciu Dede priamo v mestečku Marmaris

Hotel tip: Magic Life Sarigerme

[metaslider id=2019]

Thajsko = krajina tisícich úsmevov

Pre našich klientov je Thajsko už niekoľko rokov najobľúbenejšou ázijskou destináciou. Priezračné more s rozprávkovými plážami, milí a usmievaví domáci, kulinárske zážitky tisícok chutí a vôní. A množstvo ostrovov, ktoré čakajú na objavovanie.

Ak sa pýtate, ktorý z nich je najkrajší, je to ťažká otázka. Každý si tu nájde ten svoj…. Moje obľúbené sú Koh Phi Phi a Krabi s ideálnymi zátokami na kúpanie, krásnou divou prírodou navôkol a plážami, kde nie je hlava na hlave. Koh Lanta má najkrajšie západy slnka a mopedom ho prejdete za chvíľočku. Na Koh Yao nájdete ešte stále panenské pláže a minimum turistov, vychutnáte si ticho a šum mora. V letnej sezóne je pre rodiny s deťmi vhodný Koh Samui s množstvom možností na výlety a mladí vyznavači nočného života zase vyhľadávajú Koh Pha-Ngan, kde tancujú pri svite mesiaca.

Bangkok, to je veľkomesto, ktoré proste musíte zažiť! Je nami odporúčaný ako stopover pred ďalším letom na ostrovy.

Pomôžeme  Vám zabezpečiť aj výlety za poznaním, k miestnym domorodým kmeňom za vymierajúcimi tradíciami, či už na sever Thajska alebo do pohraničia s Kambodžou či Burmou. Váš osobný sprievodca je samozrejmosťou.

Náš tip: naučte sa uvariť skvelé thajské jedlo na kuchárskom kurze alebo sa na chvíľku preneste na filmové plátno na ostrove Jamesa Bonda v regióne Krabi alebo na pláži Leonarda di Capria pri Koh Phi Phi.

Hotel tip: Katathani Resort PhuketTubkaek Resort KrabiZazen Boutique Resort Koh Samui

 [metaslider id=228]

Bali = krajina Bohov

Nielen Julia Roberts preháňajúca sa na bicykli po Ubude vo filme Jedz, modli sa a miluj zatraktívnila tento indonézsky ostrov. Pohľadnicovo-krásna krajina, bohaté kultúrne a náboženské tradície, exotická kuchyňa a samozrejme nekonečné pláže bieleho piesku. A čo by kameňom dohodil sú jedinečné ostrovy Gili, Lombok a Nusa Lembogan. 5* rezorty si môžete vychutnať za super ceny!

Náš tip: Vyberte sa na cyklovýlet ryžovými poliami Ubudu, navštívte varany na ostrove Komodo alebo orangutany v chránených rezerváciách NAJDI

Hotel tip: Westin Nusa Dua

[metaslider id=2022]

Kuba = raj v Karibiku

Pestrofarebná krajina, kde je rum lacnejší ako jedlo! Salsa sa hraje na každom rohu a tanečné kreácie naučia temperamentní Kubánci takmer kohokoľvek. Mohutné oldtimery môžete obdivovať na každom rohu a tajomstvo výroby cigár neprezradia na nijakej plantáži. Tyrkysovo modré more a nekonečná modrá obloha nad plážami Varadera chytí za srdce každého. Dostalo to aj mňa! A ak sa Vám zažiada trocha kultúry či histórie, vybehnite si na výlet do Havany alebo Trinidadu.

Náš tip:  Navštívte najzelenšiu a najviac nedotknuteľnú časť Kuby – údolie Viňales, ochutnajte pravé cigary a po ceste nezabudnite zakývať ružovým plameniakom.

Hotel tip: Iberostar VaraderoParadisus Varadero

[metaslider id=297]

Maledivy

Tisícky ostrovov, ostrovčekov a atolov sú ako perly roztrúsené po hladine Indického oceánu. Vitajte v raji na zemi!  Ponorte sa do belasých vĺn a plávajte spolu s tropickými rybkami ponad koraly. Keď sa vynoríte z vody, čaká Vás prvotriedny servis jedných z najlepších hotelov sveta. Jedinečné sú pre mňa „beach villas“, v ktorých ste priamo na bielom piesku pláži 24 hodín. Na Maledivách si môžete vychutnávať neuveriteľné kulinárske špeciality, ale večerať pod hladinou mora v reštaurácií Itaah v Conrad Maldives Ranhali Resort je zážitok, o ktorom budete hovoriť aj vnúčatám! Perfektný deň zakončíte piknikom na pláži alebo romantickou večerou pri sviečkach. Niet divu, že Maledivy sú najobľúbenejšou destináciou pre džentlemenov, ktorí chcú požiadať dámu svojho srdca o ruku.

Náš tip: Vychutnajte si  Sunset cruise pri západe slnka, rybačku na mori alebo radšej pozorovanie žraloka?

Hotel tip: Lux MaldivesDusit Thani

[metaslider id=66]

Afrika

Hovorí sa, že sa aspoň raz za život by mal človek zažiť safari. Je to neskutočný zážitok vidieť divé šelmy v krásnej prírode, ako lovia, pohybujú sa v im prirodzenom prostredí, a nie za múrmi zoologickej záhrady. Kempy v Afrike sú už veľmi dobre vybavené a tak môžete pred svojim luxusným stanom pri západe slnka s martini v ruke pozorovať slony, nosorožce a žirafy. Môžete odporučiť len jedno: vidieť a zažiť!  Najobľúbenejšie safari je v Tanzánii v Národnom parku Ngorongoro, pretože tu môžete na jednom mieste vidieť najrozmanitejšiu faunu afrických saván.

Náš tip: Na záver niekoľkodňového safari si vychutnajte východ slnka v kráteri sopky Ngorongoro a po hodinovom prelete načerpajte sily do ďalších dní na klinčekovom  ostrove Zanzibar v krištáľovo modrej vode Indického oceánu.

[metaslider id=2025]