Jarná svadobná cesta

Južná Afrika ponúka všetko! Labužnícku kuchyňu doplnenú excelentnými vínami v živom a kozmopolitnom meste Cape Town, krásne vinice a malebné scenérie pozdĺž Garden Route, nepoškvrnené pláže Elephant Coast či šancu vidieť Veľkú Päťku na safari v Krugerovom národnom parku.

Niečo jedinečné: ochutnávka vína v Franschhoek

Francúzska Polynézia

Raj na zemi a Francúzska Polynézia sú vraj synonymá. Keď navštívite koralové ostrovy Bora Bora, obklopené tyrkysovými lagúnami, dáte nám za pravdu. Aj keď pláže sú hlavným magnetom tejto destinácie, nemusíte len ležať na pláži. Šnorchlujte či potápajte sa v najkrajších zálivoch sveta, pozorujte veľryby, či spoznajte miestne remeslá na perlovej farme alebo vo vanilkovej fabrike. Najznámejšie sú síce Bora Bora a Tahiti, my však odporúčame skôr Tuamotu a Marquesas.

Niečo jedinečné: plávanie so žralokmi či manta rays.

Malajzia

Koloniálne mestečká, nespočetné chrámy, čajové plantáže a dažďové pralesy sú charakteristické pre Malajziu. Krásne biele pláže na východe a osamotené ostrovy s krištáľovo čistou vodou a bohatou džungľou.

Niečo jedinečné: prechádzka nebeskými chodníkmi v dažďovom pralese.

Kostarika

“Zelená sezóna” je sezónou medzi obdobím sucha a obdobím dažďov. Krajinu vtedy navštivuje málo turistov a sú výrazné zľavy na ubytovanie. Práve v tomto období však môžete zažiť bohatú faunu a flóru, skúsiť akčné aktivity a zrelaxovať na plážach Kostariky.

Niečo jedinečné: rafting v bielych vodách, ubytovanie v džungli v srdci nádhernej prírody.