MEDOVÉ TÝŽDNE NA AMALFI

Art &  Style   LA MINERVETTA 

Sorrento je známe svojimi krásnymi výhľadmi nad Neapolským zálivom a malebnými uličkami, ale v rušnej sezóne je tento malý štýlový hotel oázou pre dušu a únikom do pokoja a relaxu. 5 poschodový hotel sa vypína na útese nad krásnou Marinou Grande s výhľadom na sopku Vezuv. Hneď pri príchode sa ocitnete ako vo Vašej obývačke s mäkkými pohovkami, časopismi ladenej v príjemnom námorníckom štýle. 13 izieb s výhľadom na more /najlepšie sú rohové/ sú zariadené v svetlých príjemných farbách s obrovskými posteľami. Horná slnečná terasa je skvelým miestom na vychutnanie si raňajok a drinkov pri západe slnka. Ďalšia menšia terasa zase má jacuzzi a o 300 schodov nižšie sa nachádzajú skvelé reštaurácie s morskými špecialitami pozdĺž pláže Marina Grande.

Izby od 340 Eur/noc

Šarm  GRAND HOTEL CONVENTO DI AMALFI 

V prerobenom kláštore z 13.storočia priamo na skale s výhľadom na stredozemné more sa ukrýva tento poklad. Hotel dýcha históriou, šarmom a prirodzenou krásou. Ponorte sa do romantickej atmosféry, počas prechádzky záhradami s citrusovníkmi a skvelým výhľadom. Strávte dlhé dni len tak leňošením v infinity bazéne, zájdite si na pláž alebo do historického centra. Navečerajte sa v Cappucini reštaurácií pri západe slnka a vychutnajte si skvelé limoncello.

Izby od 280 Eur/noc

Atmosféra   GRAND HOTEL CAPODIMONTE 

Obklopený terasovitými citrónovníkovými záhradami tento dizajnový hotel je perfektným miestom pre Vašu romantickú svadobnú cestu. Iba 10 minút od mestečka Sorrento, je ideálnym miestom na podnikanie výletov do okolia. V okolí sa nachádza veľa kaviarničiek a barov, keďže na Piazza Tasso sa dostanete krátkou prechádzkou.

Vyberte si jeden z piatich prepojených bazénom a osviežte sa počas horúcich letných dní. Alebo vyskúšajte hydromasáž, ktorá prebudí všetky svaly a zmysly a schlaďte sa na terase s chutným nápojom.

Izby od 140 Eur/noc

Budget a chic   LA BUSSOLA  

Malý rodinný hotel s výbornou polohou priamo pri mori a s krásnym výhľadom na more, je tým pravým pre romantickú dovolenku. Nachádza sa priamo v centre Amalfi, takže je dobrou základňou pre podnikanie výletov a objavovanie krás tohto miesta. Na súkromnej terase sa môžete slniť a relaxovať  a  a potom si vychutnať drink v bare pri západe slnka s výhľadom na prístav. Raňajky si zase môžete vychutnať na balkóniku s výhľadom na stredozemné more.

Izby od 140 Eur/noc