MEDOVÉ TÝŽDNE NA FILIPÍNACH

Jednoducho romantická destinácia! Ostrovy ako Palawan a Boracay boli zvolené v rôznych anketách ako najkrajšie ostrovy na svete.  7000 ostrovov ponúka vyžitie pre všetky typy cestovateľov.  Vulkanická krajina na ostrove Luzon, krásne ryžové terasy Banaue či neskutočne krásne biele pláže s tyrkysovým morom sú lákadlom mnohých turistov.

Oddýchnite si na ostrove Palawan, zabavte sa na ostrove Boracay a inšpirujte sa novou kultúrou v pulzujúcom meste Manila! Budete prekvapení, Filipínčanov si zamilujete:)

Luxus pur        SHANGRI LA BORACAY RESORT & SPA

Exkluzívny 5* hotel na severe ostrova poskytuje neskutočný zážitok pre všetkých. Všetky izby sú uprostred krásnej prírody s výhľadom na more a zariadené originálnym miestnym štýlom. Dve pláže s bielym pieskom a tyrkysovým morom, kľud, pokoj a relax, sú tými pravými dôvodmi, prečo si svadobnú cestu užiť práve na tomto mieste.

Vychutnajte si západ slnka so šampanským v ruke a ochutnajte morské plody v reštaurácií Siréna s krásnym výhľadom na oceán. Perfektný personál sa postará a o nikým nerušenú skvelú dovolenku! A ak sa budete chcieť zabaviť, tak sa vyberte na druhú stranu ostrova, kde to žije!

Cena: 1 834 Eur/osoba v deluxe izbe s raňajkami s letenkou z Viedne, týždeň

 Pre aktívnejších       SHERIDAN ISLAND RESORT PALAWAN 

Menší hotelík iba s 95 izbami sa nachádza na najkrajšom ostrove sveta, na krásnej pláži Sabang uprostred krásnej prírody. Tu sa určite nudiť nebudete. Môžete si vybrať zo širokej ponuky výletov a aktivít alebo si len tak vychutnať pobyt na pláži. Skvelé jedlo pripravujú kuchári zo surovín z vlastnej organickej farmy. Ochutnať miestne špeciality môžete však ochutnať aj v blízkych reštauráciách a podnikoch.

 Cena: 1 330 Eur/osoba v deluxe izbe s raňajkami s letenkou z Viedne, týždeň