MEDOVÉ TÝŽDNE NA MALEDIVÁCH

Predstavuješ si ako ležíš na sofa vo svojej overwater villa a čakáš kým Ti butler prinesie práve namiešané vychladené martini na dhoni loďke? Tak potom sú Maledivy to pravé miesto na svadobnú cestu.  Jediným problémom je len vybrať jeden z 1 162 ostrovov, ktorý je presne pre Teba! Opýtajte sa nás, máme ich totiž prejdené.

Kedy ísť?

Sezóna je od novembra do apríla. My odporúčame od januára do apríla.

James Bond štýl   ONE AND ONLY REETHI RAH   North Male Atoll

Dovolenka sa začína už na letisku, kde po Vás príde súkromná jachta v štýle Jamesa Bonda a zavezie Vás na ostrov s najväčšou zbierkou šampanského. Práve tu môžete stretnúť tie pravé celebrity. 130 viliek má vlastného butlera, ktorý Vám napríklad pripraví kúpeľ priamo na terase Vašej vilky. Veľké spa centrum, 3 gurmánske reštaurácie a súkromné lietadlo k dispozícii na súkromný výlet. Vychutnajte si plavbu pri západe slnka alebo rybačku na mori.

Cena:  3 500 Eur/osoba v beach vilke s polpenziou, týždeň, spiatočná letenka z Viedne

 Gurmánsky raj  CONRAD MALDIVES RANGALI     South Ari Atoll

Rezort je rozdelený do dvoch častí, spojený mostíkom a má 150 krásnych viliek a 7 neskutočných reštaurácií. Odporúčame japonskú Koko Grill a ázijsko – mediteránsku Vilu. V hoteli je vínna pivnica s možnosťou degustácie a taktiež prvá podmorská reštaurácia na svete. Už len zahodiť topánky a dovolenka sa môže začať!