MEDOVÉ TÝŽDNE NA MAURÍCIUSE

Boh stvoril Maurícius a až potom nebo”, povedal Mark Twain. Tento čarovný ostrov v Indickom oceáne je rajom s pulzom. Neobávajte sa nudy, ostrov korení má národné parky, hory, tropické lesy s úžasnou faunou, bohaté pobrežie na pláže a more. Neďaleko sa nachádzajú aj ostrovy Reunión a Rodrigues s krásnou scenériou a mnohými maličkými ostrovmi roztrúsenými okolo pobrežia.

Nie je to len o plážach, aj keď tie sú super, najmä s kokteilom v ruke, ktoré Vám namiešajú presne podľa Vašej chuti. Väčšina hotelov je rezortového typu, ale nájdu sa aj miesta, kde budete len sami!

Kedy ísť?

Je to celoročný ostrov, ale najlepší čas je od novembra do apríla.

Glamour    CONSTANCE LE PRINCE MAURICE

Najromantickejší hotel na ostrove je boutiquovou alternatívou k veľkým 5 hviezdičkovým hotelom. Jeho suity a vily sú priestranné a design sofistikovaný. Má jedno z najlepších  spa centier na ostrove, krásny infinity bazén, v ktorom sa cítite ako keby ste plávali v mori a romantickú reštauráciu Le Barachois s pôsobivými lanternami. Konkurovať mu môže len hotel  Le Touessrok so súkromným ostrovom, ktorý si môžete prenajať len pre seba.

Cena: 1 750 Eur/osoba s polpenziou v junior suite, spiatočná letenka z Viedne

Novinka     ST.REGIS MAURITIUS 

Hotel postavený v koloniálnom štýle s Michelinskou reštauráciou a štýlovým barom na pláži, je zaujímavou novinkou na ostrove.