MEDOVÉ TÝŽDNE NA SVÄTEJ LUCII

Svetové all inclusive rezorty, najlepšie v Karibiku, krásna príroda a scenérie, nekonečné pláže, dažďový prales, záhrady, národné parky a sopka, to všetko môžete zažiť na tomto krásnom ostrove. Skombinujte svoj pobyt v luxusnej vilke v pralese a plážový hotel, tak ako mnohí naši klienti. Uvidíte, že neoľutujete!

Pravá romantika         JADE MOUNTAIN 

Totálne najromantickejší hotel, luxusný Jade Mountain s neskutočnými izbami a výhľadom, že sa tu cítite ako vo filme. Krásne vilky sa nachádzajú na kopci s výhľadom na vulkán Piton, ktorý je zapísaný v prírodnom dedičstve Unesco, na smaragdové pralesy a karibské more. Každá vilka bola zariadené s osobitým dôrazom a tak poskytujú mix luxusu, štýlu a romantiky. Nenájdete tu žiaden telefón, televízor, rádio či internet. Ale môžete si rovno z postele skočiť do infinity bazénu s krásnym výhľadom. Uvidíte aký môže byť deň krásny!

Ako novomanželia máte možnosť využiť novomanželské výhody, napríklad návštevu nakrajších miest na potápanie a šnorchlovanie či poldenný výlet na jachte.

 

Cena: 438 Eur/osoba/noc s raňajkami

Elegancia a luxus   SANDALS GRANDE ST. LUCIAN BEACH RESORT 

Luxusný 5 hviezdičkový hotel len pre dospelých sa nachádza na obľúbenej pláži Rodney Bay s krásnym jemným bielym pieskom. Šarmantná architektúra v koloniálnom štýle a krásna scenéria robia tento hotel čarovným miestom na strávenie medových týždňov. Hotel disponuje 5 gigantickými bazénmi, 4 vírivkami, slnečnými terasami pre Vaše ničnerobenie a leňošenie. Farebné koraly a potopený poklad na Vás čakajú v mori. Objavíte ich?