MEDOVÉ TÝŽDNE NA ZANZIBARE

Ostrovy korení pri Tanzánii – Zanzibar, Pemba, Chole a Mafia sú akoby z iného sveta. Krištáľovo modrá voda, prázdne biele pláže, snáď iba zopár zamilovaných párikov. Tu naozaj môžete vypnúť. Môžete tu nájsť rustikálne lacné ubytovanie ako aj nádherné all inclusive rezorty.

Kto nechce celý čas stráviť len na pláži, môže si odbehnúť pozrieť žirafy na safari, vyliezť na Kilimandžáro či pozrieť si nádherné jazerá.

 

Kedy ísť? od júla do marca

Vyhnite sa sezóne dažďov od apríla do júna.

Naboso            FANJOVE PRIVATE ISLAND

V malebnom Songo Songo súostroví sa nachádza súkromný ostrov, pre tých, čo nechcú byť nikým rušení. Iba 6 malých chatiek bandas z dreva a palmových listov zásobovaných solárnou energiou sa nachádza priamo na pláži. Každý večer je pripravený pre hostí táborák na pláži. Cez deň môžete obdivovať delfíny, korytnačky a krásnu prírodu. Čerstvé morské plody, kokosové karí a miestne pivo, to sú len niektoré dobroty, ktoré sa tu podávajú.

 Cena:  na vyžiadanie

Luxus a štýl      BARAZA  

Jedinečný rodinný hotelík postavený v svahilskom štýle s 33 vilkami poskytuje luxus a súkromie zároveň. Bwejuu pláž, na ktorej sa nachádza patrí medzi 30 najkrajších pláži na svete. Tradície a osobitnú atmosféru je tu cítiť na každom kroku. Môžete navštíviť miestnu kliniku alebo sa naučiť prípravu tradičných jedál.