MEDOVÉ TÝŽDNE NA BALI

Neskutočná Indonézia! Krajina pirátov, drakov, milónov ostrovov a mýtických miest. Je len niekoľko nádherných miest na zemi a jedným z nich určite Bali je! Je neskutočné koľko nádherných hotelov je na Bali a stále sa otvárajú ďalšie a ďalšie.  Krásne infinity bazény, vilky v pralese, neporušené pláže, krásna krajina a hotely pre každú peňaženku, to všetko je Bali.

Kedy ísť?   JÚN AŽ OKTÓBER

Deluxe  v pralese                                 HANGING GARDENS UBUD 5*

Áno, ten bazén je skvelý! Zaplávajte si za zvuku exotických vtákov a neďalekého padajúceho vodopádu.  Neskutočný hotel v dažďovom pralese s infinity bazénom s krásnym výhľadom  má 38 suít a viliek. Odporúčame skombinovať 2 -3 dňový pobyt s plážovým hotelom.

Izba  od 530 Eur v riverside vilke s raňajkami

Súkromie a luxus                           THE SAMAYA 5* 

Seminyak je známy nádhernými západmi slnka. Vychutnajte si západ slnka z terasy pri bazéne s výhľadom na oceán vychutnávajúc si kokteil. Večer si zájdite do pulzujúceho mesta. Nielen super poloha robí tento hotel obľúbeným miestom pre strávenie dovolenky. 52 priestranných viliek s veľkou kúpeľňou poskytuje dosť súkromia. Personál sa snaží spraviť všetko, čo Vám vidí na očiach a plážová reštaurácia AL FRESCO je obľúbeným miestom, kde sa stretávajú milovníci dobrej kuchyne.