Svadobné cesty

VAŠA SVADOBNÁ CESTA

A je to tu!

Stojíte na prahu nového dobrodružstva ako manžel a manželka a pred Vami je jedinečná šanca prežiť nezabudnuteľné chvíle po boku Vašej vyvolenej / Vášho vyvoleného …

Ak sa to podarí, budete o svojich medových týždňoch rozprávať nielen svojim deťom, ale aj vnúčatám!

Zatočíte si glóbusom, prejdete prstom po mape či začnete v pamäti loviť tie najúžasnejšie miesta sveta, len aby ste vyriešili „jednoduchú“ otázku: KDE ???

Svadobnú cestu si všetci spájajú s romantikou, no tú si môžete Vy a ja predstavovať úplne inak.

Je to pre Vás večera na lodi pri západe slnka? Alebo šampanské na raňajky?

Túlanie sa malebnými, romantickými uličkami európskych miest či bozk pod rozkvitnutou čerešňou na lavičke v zámockých záhradách pri Loire?

Že nie ste ten typ?

Radšej by ste zaspávali za revu leva na safari v Afrike? Či tancovali s Indiánmi v pralesoch Amazónie?

Nech už je to akokoľvek, máme pre Vás niekoľko tipov a inšpirácií z obľúbených destinácií a ak nie, napíšte nám a určite nájdeme to pravé miesto len pre Vás!

Jar

Ideálny čas na pobyt v Južnej Afrike či na pozorovanie veľrýb vo Francúzskej Polynézií. Nelákajú Vás tajomné ostrovy Malajzie? Tak sa kochajte prírodou počas zelenej sezóny v Kostarike.

TIPY

Leto

Nechajte sa hýčkať vánkom na jednom z egejských ostrovov Grécka, alebo si užívajte dolce vita v Taliansku. Milovníci prírody môžu s nami pozorovať migráciu afrických zvierat v čarovnej Tanzánii. Alebo radšej navštívite niektorý zo 17 000 ostrovov Indonézie?

TIPY

Jeseň

Keď leto dozrieva a jeseň klope na dvere, chyťte si teplé lúče v Maroku, užite si pralesnú divočinu a tyrkysové pláže Bornea, kochajte sa indiánskym letom na východnom pobreží Ameriky či navštívte jesenný Paríž.

TIPY

Zima

Lezie Vám hmla a zima za nechty? Tak to zmeňte! Odleťte si oddýchnuť do čarokrásnych atolov Maldív alebo sa popri vylihovaní na plážach Koh Phi-Phi naučte variť thajské kari. Pre milovníkov histórie sú tu ruiny Mayov v Belize či spoznávajte Madagaskar, Reunion a Martinique na zaoceánskej plavbe Indickým oceánom.

TIPY

Seychely

Taliansko

Maledivy

Maurícius

Filipíny

Svätá Lucia

Turks and Caicos

Grécko

Zanzibar

BALI